KS Senec

Útulky a karanténne stanice zo Slovenska, z Čiech, ale aj zo zahraničia.

Re: KS Senec

Poslaťod soňam » Uto 09. Mar 2010 14:10:04

nie je tu niekto zo Senca, kto by vedel o veci viac??
Borko - obeť nevedomosti. Spinkaj sladko, krásny pes.
Obrázok užívateľa
soňam

Poslaťod Aislin » Ned 14. Mar 2010 21:24:57

Bebe,ako to dopadlo?
Obrázok užívateľa
Aislin

Poslaťod Bebe » Pon 15. Mar 2010 11:07:33

Aislin píše:Bebe,ako to dopadlo?

Zatiaľ nijako :smajl133: v sobotu sme nakoniec nešli. Ale rozmyšlala som o tom a keďže je s tým chlapom ťažko, volala som dnes na MU v Senci, hovorila som len so sekretárkou, lebo pani, ktorá by mi s tým vedela pomôcť má dovlenku, ale mám zavolať v stredu. Pani na MU bola velmi milá, povedala mi, že oni by mohli psíkov uverejňovať aj na ich stránke, že tam problém nevidí, len ešte nikto s touto myšlienkou neprišiel. Takže dúfam, že v stredu sa dohodneme na spolupráci a pána veterinára už postavím pred hotovú vec a bude musieť spolupracovať :2:
Aislin, keď sa mi to podarí vybaviť, pôjdeš potom so mnou fotiť?
Bebe

Poslaťod Aislin » Pon 15. Mar 2010 21:53:20

Pojdem určite,lebo ma to dosť zaujíma.Mám podlžnosti voči dvom havkáčom.
Obrázok užívateľa
Aislin

Poslaťod misha25 » Ned 04. Apr 2010 20:14:42

Niečo nové Dievčatá?
misha25

Poslaťod Bebe » Pon 19. Apr 2010 11:35:21

Ospravedlňujem sa, že som dlho nedala vedieť, ale mala som toho veľa... Dnes sa mi však podarilo spojiť s prednostkou MÚ, práve v piatok mali zasadanie a témou bola aj KS, mestskí policajti sa sťažovali na Szakala, problém je s odchytom, oni na to nemajú vybavenie a má to robiť on, ale keď mu zavolajú, stáva sa, že po psa príde až za 2-3 hodiny. Pani prednostka je vo funkcii krátko, nevedela ani aká je karanténna doba, než sa pes môže utratiť. Obyvatelia Senca vraj majú negetívny postoj voči psom a mačkám, no pozitívum je, že ona je psíčkarka a sama má 2 psov a s inzerovaním súhlasí. Preposlala som jej môj prvý email, ktorý nedostala a dohodli sme sa, že sa mi ozve, pravdepodobne pôjdem na stretnutie s ňou aj so Szakalom.
Aislin, dúfam, že sa potom ku mne pridáš :2:
Bebe

Poslaťod Fero Labanič » Str 05. Máj 2010 0:44:16

Ahojte, tuto si to sice asi malo ludi precita ale aj tuto to skusim. Chcel by som spravit stretnutie s ludmi ktori sa o temu psikov zaujimaju v senci a nie je im to lahostajne. Uz som v minulosti aj nieco riesil a aj riesim, s kamaratkou chceme dostat co najviac ludi na stretnutia. Mala by niektora z vas cas v piatok poobede ale neskor sa stretnut? Porozpravali by sme sa o tom, povedali si co moze nasledovat, ku stranke, k zakonu ku facebooku by som toho vela vedel povedat, tak dufam ze sa niekto ozve, nakolko neviem ci kamoska by sla, ja urcite v piatok mozem. Kontaktujte ma tuto SS, alebo na mail labanicko@gmail.com alebo mi napiste na mobil 0904 331 619. Na psiu dusu chodim povacsinou na FB, na toto forum ani nie (resp.doteraz), poprosim vas ak tu je este niekde tema na Senec a ak tu pisali nejaki ludia ohladom psikov, skuste ich skontaktovat tiez. Dame hlavy dokopy a uvidite, ze by sme fakt mali o com kecat. Na facebooku som adminom na viacerych strankach o psikoch, nebol by problem tam napisat, ludia by aj dosli, ale najprv by som sa chcel stretnut s tymi, co uz maju nejake skusenosti so szakalom KS, uradmi tuto, policiou a podobne, aby sme mali o com kecat aj s ludmi ktori dojdu na dalsie stretnutia a nevedeli by o tomto. Tym piatkom myslim teraz 7.5. Majte sa zatial pekne.
Fero Labanič

Poslaťod Bebe » Str 05. Máj 2010 8:41:22

V piatok nemôžem, čo tak v sobotu doobeda? Aislin, ty by si mohla?
Bebe

Poslaťod Fero Labanič » Str 05. Máj 2010 13:29:03

Napisal som ti Basi uz mail. Urcite sa bude dat nieco vymysliet, zaroven by bolo super keby aj Aislin dosla. Pisala mi este jedna baba okrem teba Basi, tak som sa pytal ci je to ona tak uvidim, ak ano tak nema cas bohuzial na to. Nieco urcite vymyslime Basi. A keby si mala nejake kamosky kamosov zo Senca co maju blizko k tejto teme alebo skusenosti uz so psami a szakalom v senci tak sa skus aj ich spytat ci by nesli.
Fero Labanič

Poslaťod Aislin » Str 05. Máj 2010 15:00:50

Išla by som len pls,potrebujem skor vedieť,ale v sobotu doobede nie.Zo Senca je sigsauer ešte.A moje skúsenosti sú nie dobré,ale povypytujem daľších čo ho poznajú.
Obrázok užívateľa
Aislin

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky a karanténne stanice

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia